damla sulama sistemleri

Kurumsal

Toplamda 1 Milyar Doları aşan cirosu ile, dünyanın en büyük mikro sulama firmalarından biri olarak dünya genelinde 126 ülke, 30 adet üretim tesisimiz ve 6700 bayimiz ile 4,5 milyon çiftçiye 54 yıldır hizmet vermekteyiz.

Yıllar içinde, önce teknolojik sulama ürünleri üretip satmaya, sulama projeleri geliştirmeye başladık, sonraları, çiftçilerin yetiştirdiği ürünleri satın alıp, meyve suyu üretimine ve pazarlamasına girdik. Tarım sektörü içinde bu denli farklı şapkalar giydiğimiz içindir ki çok yönlü bakış açısına sahibiz ve tarımın pek çok alanında “uzman” olarak algılanıyoruz.

Tarıma bütünsel yaklaşımımız, çevre duyarlılığımız, uzman ekibimiz, yılların verdiği bilgi birikimi ve deneyim, kaliteli ve en son teknoloji ürünlerimiz ile çiftçilerimize daha etkin ve akıllı tarım yapmaları konusunda destek vererek yüksek verim ve kazanç elde etmelerini sağlıyoruz.

Tüm operasyonlarımız ve ürünlerimiz, doğaya olan bağlılığımız ve değerli kaynakların korunması için gösterdiğimiz bilinçli faaliyetlerin sonuçlarıdır.  

© 2017 Jain Sulama Sistemleri, Tüm Hakları Saklıdır.